על המרפאה

המרפאה ברמות השבים היא המרפאה העיקרית בין שלוש המרפאות (האחרות – בבני ברק וברעננה) והיא משקפת את הרוח המקצועית של הצוות – מקצועיות ללא פשרות באווירה נינוחה, צבעונית ומחוייכת.

הטיפול האורתודונטי אינו כרוך בכאב, בהרדמה ובקידוחים, והיות והמטרה אליה רוצים כולם להגיע היא חיוך קורן – אין סיבה שכל התהליך לא יהיה רגוע ומחויך. המרפאה ביתית, לא פורמלית וטובלת בירק. חדר ההמתנה גדוש במשחקים, וכן – אנו מחלקים שוקולד למטופלים לפני ואחרי הטיפול (ומקפידים שהם יצחצחו שיניים במברשת אותה הם קיבלו כחלק מערכת המטופל). כמרפאה פרטית – השירות הינו ללא פשרות, תוך שימוש בחומרים ובכלים הטובים ביותר מסוגם.

לכל מטופל נתפרת תוכנית טיפול אישית התואמת למצבו הרפואי, לגילו, לשאיפותיו ולנכונותו לשתף פעולה. העובדה שמדובר במרפאה פרטית עם החופש לרכוש כל ציוד ולעבוד במספר שיטות נרחב בו זמנית מאפשרת להתאים תכנית טיפול מיטבית למטופל, ולא להתאים את המטופל לתכניות ולטכניקות הקיימות במרפאה! המעקב הינו הדוק, פרטני ונעשה רק אצל ד"ר רוזנבלום ובידיה.

שיטות הטיפול במרפאה מגוונות ומותאמות אישית לכל מטופל בהתאם למצבו הרפואי, לעמדת השיניים הרצויה בתום הטיפול, ולשאיפות המטופל. השיטות שונות במשכן, בסוג המכשירים אותם יש להרכיב, בשעות הטיפול ביממה ובתדירות הביקורות. השיטה הנכונה והמתאימה ביותר למטופל נדונה עמו לאחר בדיקה קלינית מקיפה וניתוח צילומי הפה והשיניים.

חשוב לדעת כי היות וד"ר רוזנבלום הנה מומחית באורתודונטיה שהשלימה מסלול התמחות מלא, הטיפול המוענק במרפאה הנו ללא "קיצורי דרך" או טכניקות חלקיות בהן משתמשים רופאים שאינם מומחים. בסיכומו של דבר – הטיפול תמיד יכלול מכשירים המולבשים על השיניים ומטרתם להזיז ולסדר את המשנן כך שהשיניים יעמדו (וחשוב יותר – יתפקדו) נכון וישר.

המכשירים מתחלקים למכשירים קבועים המודבקים על השיניים ולמכשירים ניידים הניתנים להסרה. ישנם מכשירים צבעוניים, שקופים, פנימיים וחיצוניים, מכשירים הנלבשים בלילה בלבד, מכשירים המונעים באמצעות קפיצים וכאלו המונעים בגומיות, בקיצור – המגוון גדול. היות לא כל מכשיר וכל טכניקה מתאימים לכל אחד – יש צורך בהתייעצות להתאמת תכנית טיפול אישית.

לקריאה נוספת על המקצוע ושיטות הטיפול השונות: